Ottelut 2018

Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
T18 Ykkönen La 14.04.18 20:00:00 Heinäpää ONS/3 TP-47 3-2 (2-0)
P17 Ykkönen La 21.04.18 16:45:00 Kippari Hall, Kokkola KPV TP-47 2-1 (1-1)
T18 Ykkönen La 21.04.18 12:00:00 CitySport Areena TP-47 KPV 2-1 (2-1)
Naisten Kakkonen Su 22.04.18 14:00:00 Patruuna Areena Virkiä TP-47 0-2 (0-0)
Miehet Kolmonen To 26.04.18 18:30:00 Keskuskenttä, Rovaniemi TN RoPo TP-47/2 2-0 (0-0)
Naisten Kakkonen La 28.04.18 15:00:00 CitySport Areena TN TP-47 PeFF 1-0 (1-0)
Kakkonen La 28.04.18 17:00:00 OmaSp Stadion SJK/2 TP-47 4-0 (2-0)
P17 Ykkönen Su 29.04.18 11:15:00 Fennia Arena VPS-j TP-47 2-2 (1-1)
T18 Ykkönen Su 29.04.18 18:30:00 CitySport Areena TN TP-47 GBK 1-3 (0-1)
Miehet Kolmonen Ke 02.05.18 18:30:00 Susivouti 2 TN FC Santa Claus TP-47/2  3-1 (0-0)
P17 Ykkönen La 05.05.18 13:00:00 Puuluoto TP-47 OTP  2-0 (1-0)
Naisten Kakkonen La 05.05.18 14:00:00 Tellushallen Esse IK TP-47  2-4 (1-4)
Kakkonen La 05.05.18 17:00:00 Karihaara TP-47 OLS  0-1 (0-0)
T18 Ykkönen Su 06.05.18 16:15:00 Sarkkiranta TN Ajax TP-47  0-4 (0-1)
P17 Ykkönen To 10.05.18 13:00:00 Gränsvallen TN TP-47 Komeetat  0-0 (0-0)
T18 Ykkönen To 10.05.18 12:00:00 Länsiranta TN TP-47 FC Sport -j/YJ  0-4 (0-1)
Naisten Kakkonen To 10.05.18 15:00:00 Länsiranta TN TP-47 Kokkola F10  2-1 (2-1)
Kakkonen To 10.05.18 16:00:00 Kokkola GBK TP-47  5-0 (2-0)
P17 Ykkönen Su 13.05.18 15:30:00 Gränsvallen TN TP-47 JJK
Naisten Kakkonen Su 13.05.18 14:00:00 Länsituuli TN HauPa TP-47
T18 Ykkönen Su 13.05.18 14:15:00 Kuopio, Litmasen tn Pallokissat TP-47
Kakkonen Su 13.05.18 18:30:00 Gränsvallen TN TP-47 TPV
Miehet Kolmonen Ke 16.05.18 19:30:00 Länsiranta

TN

TP-47/2 RoPS/2
P17 Ykkönen La 19.05.18 16:00:00 Gränsvallen TN TP-47 VIFK/YJ
Kakkonen Su 20.05.18 18:30:00 Iisalmi PK-37 TP-47
T18 Ykkönen Ke 23.05.18 18:00:00 Länsiranta TN TP-47 RoPS
Miehet Kolmonen Ke 23.05.18 19:30:00 Pateniemi 2 TN Hercules/2 TP-47/2
P17 Ykkönen La 26.05.18 17:00:00 Heinäpää 2 TN Tervarit-j TP-47  
T18 Ykkönen La 26.05.18 14:00:00 Heinäpää 2 TN ONS/2 TP-47  
Naisten Kakkonen Su 27.05.18 16:00:00 Liikuntapuisto, Kajaani TN FC Wimma TP-47
P17 Ykkönen Su 03.06.18 17:00:00 Iisalmi, Sankariniemi PK-37/YJ TP-47
Kakkonen Su 03.06.18 17:00:00 Gränsvallen TN TP-47 JBK
Miehet Kolmonen Ke 06.06.18 19:30:00 Länsiranta TN TP-47/2 AS Moon
Kakkonen Pe 08.06.18 18:30:00 Castren TN Hercules TP-47
P17 Ykkönen La 09.06.18 12:00:00 Gränsvallen TN TP-47 JIPPO-j
Naisten Kakkonen La 09.06.18 16:00:00 Länsiranta TN TP-47 JyPK/2
T18 Ykkönen Su 10.06.18 14:00:00 Länsiranta TN TP-47 Klubi-36
Miehet Kolmonen Ke 13.06.18 19:30:00 Heinäpää 2 TN OTP TP-47/2
T18 Ykkönen La 16.06.18 15:00:00 Elisa Stadion, Vaasa FC Sport-j/1 TP-47
Naisten Kakkonen La 16.06.18 17:00:00 Toivala, Tanhulan tn ToU TP-47
Kakkonen La 16.06.18 16:00:00 Pohjan stadion N TP-47 TamU
P17 Ykkönen Su 17.06.18 12:00:00 Varkaus, Keskuskenttä WJK/YJ TP-47
Miehet Kolmonen Ti 19.06.18 18:00:00 Länsiranta TN TP-47/2 PS Kemi Akatemia  
Kakkonen Ke 20.06.18 18:30:00 Pohjan stadion N TP-47 VIFK  
Miehet Kolmonen To 28.06.18 18:00:00 Keskuskenttä, H:pudas N HauPa TP-47/2
T18 Ykkönen La 30.06.18 13:00:00 Länsiranta TN TP-47 HauPa
P17 Ykkönen La 30.06.18 15:00:00 Gränsvallen TN TP-47 SJK
Kakkonen La 30.06.18 15:00:00 Mosedal Närpes Kraft TP-47
Miehet Kolmonen La 30.06.18 14:00:00 Arpela N TP-47/2 KajHa  
Miehet Kolmonen Ke 04.07.18 19:30:00 Arpela N TP-47/2 Roi Utd  
Kakkonen Pe 06.07.18 18:30:00 Castren TN OLS TP-47
Naisten Kakkonen La 07.07.18 15:00:00 Länsiranta TN TP-47 Virkiä  
Naisten Kakkonen La 14.07.18 15:00:00 Falli 1, Bennäs PeFF TP-47
Kakkonen La 14.07.18 15:00:00 Pohjan stadion N TP-47 GBK
Naisten Kakkonen Su 15.07.18 15:00:00 Keskuskenttä, Kauhava Kanu TP-47
Miehet Kolmonen Ke 18.07.18 19:30:00 CitySport Areena TN PS Kemi Akatemia TP-47/2
Naisten Kakkonen La 21.07.18 15:00:00 Länsiranta TN TP-47 Esse IK  
Kakkonen La 21.07.18 17:00:00 Västerplan (konstgräs), Jakobstad JBK TP-47
Kakkonen Su 27.05.18 18:30:00 Kuopio, Savon Sanomat Areena KuFu98 TP-47
Naisten Kakkonen La 28.07.18 14:00:00 Ykspihlajan urheilukenttä, Kokkola Kokkola F10 TP-47
Miehet Kolmonen Ke 01.08.18 18:30:00 Susivouti 2 TN Roi Utd TP-47/2
Kakkonen La 04.08.18 19:00:00 Pohjan stadion N TP-47 PK-37  
Miehet Kolmonen Ti 07.08.18 19:30:00 Arpela N TP-47/2 HauPa  
Naisten Kakkonen La 11.08.18 16:00:00 Länsiranta TN TP-47 HauPa  
Kakkonen La 11.08.18 17:00:00 Pohjan stadion N TP-47 KuFu98  
Miehet Kolmonen Ke 15.08.18 18:30:00 Arpela N TP-47/2 RoPo  
Naisten Kakkonen La 18.08.18 16:00:00 Länsiranta TN TP-47 Kanu  
Miehet Kolmonen Su 19.08.18 16:00:00 Arpela N TP-47/2 FC Santa Claus  
Kakkonen Pe 24.08.18 18:30:00 Pohjan stadion N TP-47 Hercules  
Miehet Kolmonen Ke 29.08.18 19:30:00 Keskuskenttä, Rovaniemi TN RoPS/2 TP-47/2
Kakkonen La 01.09.18 17:00:00 Tammela stadion TamU TP-47
Naisten Kakkonen La 08.09.18 15:00:00 Länsiranta TN TP-47 FC Wimma  
Miehet Kolmonen La 08.09.18 13:00:00 Arpela N TP-47/2 Hercules/2  
Kakkonen Su 09.09.18 17:00:00 Tammela stadion TPV TP-47
Naisten Kakkonen La 15.09.18 13:30:00 Viitaniemi, tekonurmi JyPK/2 TP-47
Kakkonen La 15.09.18 17:00:00 Pohjan stadion N TP-47 SJK/2
Miehet Kolmonen Su 16.09.18 13:00:00 Koivuluoto 1 N AS Moon TP-47/2
Naisten Kakkonen La 22.09.18 13:00:00 Länsiranta TN TP-47 ToU
Kakkonen La 22.09.18 15:00:00 Vaasa VIFK TP-47
Miehet Kolmonen Su 23.09.18 13:00:00 Arpela N TP-47/2 OTP
Kakkonen La 29.09.18 15:00:00 Pohjan stadion N TP-47 Närpes Kraft
Miehet Kolmonen La 29.09.18 17:00:00 Liikuntapuisto, Kajaani TN KajHa TP-47/2

Miesten kakkonen 2018

 

 

la 28.huhti SJK/2   TP-47   17:00  4-0 (2-0)
               
la 5.touko TP-47   OLS   17:00 Haaparannan tekonurmi
to 10.touko GBK   TP-47   16:00  
su 13.touko TP-47   TPV   18:30 Haaparannan tekonurmi
su 20.touko PK-37   TP-47   18:30  
su 27.touko KuFu   TP-47   18:30  
               
su 3.kesä TP-47   JBK   18:30 Haaparannan tekonurmi
pe 8.kesä Hercules   TP-47   18:30  
la 16.kesä TP-47   TamU   16:00 Pohjan Stadioin
ke 20.kesä TP-47   VIFK   18:30 Pohjan Stadioin
la 30.kesä Kraft   TP-47   15:00  
               
pe 6.heinä OLS   TP-47   18:30  
la 14.heinä TP-47   GBK   15:00 Pohjan Stadioin
la 21.heinä JBK   TP-47   17:00  
               
la 4.elo TP-47   PK-37   19:00 Pohjan Stadioin
la 11.elo TP-47   FC KuFu-98   17:00 Pohjan Stadioin
pe 24.elo TP-47   Hercules   18:30 Pohjan Stadioin
               
la 1.syys TamU   TP-47   17:00  
la 8.syys TPV   TP-47   17:00  
la 15.syys TP-47   SJK/2   17:00 Pohjan Stadioin
la 22.syys VIFK   TP-47   15:00  
la 29.syys TP-47   Kraft   15:00 Pohjan Stadioin