POJAT 00 LOHKO A                      
TP47 Valk   LOHKO A SARJATAULUKKO  
Haparanda FF   O V T H tm  -  pm P  
KePS Pun   FC Kemi 3 2 0 1 8  - 3 6  
FC Kemi   Haparanda FF 3 1 2 0 2  - 0 5  
  KePS Pun 3 1 1 1 6  - 2 4  
  TP47 Valk 3 0 1 2 0  - 11 1  
   
LOHKO B    
TP47 Pun   LOHKO B  
RoPS   O V T H tm  -  pm P  
KePS Valk   KePS Valk 3 3 0 0 8  - 1 9  
TIHC    TP47 Pun 3 2 0 1 6  - 5 6  
  RoPS 3 1 0 2 6  - 5 3  
  TIHC  3 0 0 3 1  - 10 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
P001 Alkusarja Pe 26.7 10:40:00 Länsiranta RoPS TP47 Pun 1 - 3 Lopullinen järjestys
P003 Alkusarja Pe 26.7 12:20:00 Haparanda Haparanda FF TP47 Valk 0 - 0
P006 Alkusarja Pe 26.7 15:40:00 Länsiranta Haparanda FF FC Kemi 2 - 0 KePS Valk
P009 Alkusarja Pe 26.7 17:20:00 Haparanda TP47 Valk FC Kemi 0 - 6 TP47 Pun
P007 Alkusarja La 27.7 9:00:00 Länsiranta TP47 Pun TIHC  2 - 1 Haparanda FF
P008 Alkusarja La 27.7 9:50:00 Haparanda KePS Valk RoPS 2 - 0 FC Kemi
P002 Alkusarja La 27.7 10:40:00 Haparanda KePS Pun Haparanda FF 0 - 0 KePS Pun
P004 Alkusarja La 27.7 13:10:00 Länsiranta FC Kemi KePS Pun 2 - 1 RoPS
P0011 Alkusarja La 27.7 13:10:00 Haparanda KePS Valk TP47 Pun 3 - 1 TIHC 
P0012 Alkusarja La 27.7 14:00:00 Länsiranta RoPS TIHC  5 - 0 TP47 Valk
P005 Alkusarja La 27.7 17:20:00 Haparanda KePS Pun TP47 Valk 5 - 0
P0010 Alkusarja La 27.7 18:10:00 Haparanda TIHC  KePS Valk 0 - 3
P0013 Välierä Su 28.7 10:40:00 Länsiranta FC Kemi TP47 Pun 0 - 4
P0014 Välierä Su 28.7 10:40:00 Haparanda KePS Valk Haparanda FF 3 - 0
P0015 Välierä Su 28.7 11:30:00 Haparanda KePS Pun TIHC  4 - 0
P0016 Välierä Su 28.7 11:30:00 Länsiranta RoPS TP47 Valk 3 - 0
P0017 Sijat 7-8 Su 28.7 14:50:00 Haparanda TIHC  TP47 Valk 3 - 0
P0018 Sijat 5-6 Su 28.7 14:50:00 Länsiranta KePS Pun RoPS 2 - 1
P0019 Sijat 3-4 Su 28.7 15:40:00 Haparanda FC Kemi Haparanda FF 0 - 2
P0020 Sijat 1-2 Su 28.7 15:40:00 Länsiranta TP47 Pun KePS Valk 1 - 3
                                                 
POJAT 01 Joukkueet                      
TP47 02   SARJATAULUKKO  
TP47 01    O V T H tm  -  pm P  
KemPa   TP47 01  5 4 1 0 10  - 2 13  
KePS   TP47 02 5 3 1 1 11  - 4 10  
TePS   TePS 5 2 2 1 5  - 3 8  
RoPS   KePS 5 2 1 2 6  - 6 7  
  RoPS 5 1 1 3 4  - 6 4  
  KemPa 5 0 0 5 1  - 16 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
P011 Sarja Pe 26.7 11:30:00 Länsiranta TP47 02 TP47 01  0 - 2
P019 Sarja Pe 26.7 11:30:00 Haparanda KemPa RoPS 0 - 3
P013 Sarja Pe 26.7 12:20:00 Länsiranta TP47 01  KePS 4 - 1
P0110 Sarja Pe 26.7 14:50:00 Länsiranta TePS KemPa 2 - 0
P0111 Sarja Pe 26.7 14:50:00 Haparanda TP47 02 RoPS 3 - 0
P016 Sarja Pe 26.7 18:10:00 Länsiranta KePS TP47 02 1 - 2
P012 Sarja La 27.7 9:50:00 Länsiranta KePS RoPS 1 - 0
P014 Sarja La 27.7 10:40:00 Länsiranta TP47 01  KemPa 3 - 1
P018 Sarja La 27.7 12:20:00 Haparanda TP47 02 TePS 1 - 1
P017 Sarja La 27.7 14:00:00 Haparanda RoPS TP47 01  0 - 0
P0115 Sarja La 27.7 14:50:00 Länsiranta TP47 02 KemPa 5 - 0
P0114 Sarja La 27.7 16:30:00 Haparanda KePS TePS 0 - 0
P015 Sarja La 27.7 18:10:00 Länsiranta TePS RoPS 2 - 1
P0112 Sarja Su 28.7 14:00:00 Länsiranta TePS TP47 01  0 - 1
P0113 Sarja Su 28.7 14:00:00 Haparanda KemPa KePS 0 - 3
                                                 
      SARJATAULUKKO      
POJAT 02 LOHKO A   Lohko A O V T H tm  -  pm P  
OLS United -02   TP47 02 4 4 0 0 25  - 4 12  
ORP Sin   ORP Sin 4 3 0 1 18  - 5 9  
TP47 02   KemPa City 4 2 0 2 8  - 16 6  
KePS Valk   OLS United -02 4 0 1 3 4  - 11 1  
KemPa City   KePS Valk 4 0 1 3 1  - 20 1  
   
   
LOHKO B   Lohko B O V T H tm  -  pm P  
TP47 03    ORP Valk 4 3 0 1 11  - 4 9  
KePS Pun   HauPa 4 2 0 2 7  - 4 6  
Fc Kemi/VKV yj   TP47 03  4 2 0 2 8  - 7 6  
HauPa   KePS Pun 4 2 0 2 3  - 8 6  
ORP Valk   Fc Kemi/VKV yj 4 1 0 3 5  - 11 3  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit   Lopullinen järjestys
P021 Alkusarja A La 27.7 9:00:00 Puuluoto 1 TP47 02 KemPa City 9 - 1 TP47 02
P022 Alkusarja B La 27.7 9:40:00 Puuluoto 1 TP47 03  Fc Kemi/VKV yj 5 - 2 ORP Sin
P023 Alkusarja B La 27.7 10:20:00 Puuluoto 2 HauPa ORP Valk 1 - 2 KePS Pun
ORP Valk
P025 Alkusarja A La 27.7 11:00:00 Puuluoto 1 TP47 02 OLS United -02 5 - 1 HauPa
P026 Alkusarja A La 27.7 11:40:00 Puuluoto 1 KemPa City KePS Valk 4 - 0 KemPa City
P027 Alkusarja B La 27.7 12:20:00 Puuluoto 1 KePS Pun TP47 03  1 - 0 TP47 03 
OLS United -02
P029 Alkusarja A La 27.7 13:40:00 Puuluoto 1 ORP Sin KePS Valk 8 - 0 Fc Kemi/VKV yj
P0210 Alkusarja B La 27.7 14:20:00 Puuluoto 1 Fc Kemi/VKV yj HauPa 1 - 4 KePS Valk
P0211 Alkusarja A La 27.7 14:20:00 Puuluoto 2 OLS United -02 KemPa City 1 - 3
P0213 Alkusarja A La 27.7 15:40:00 Puuluoto 1 OLS United -02 KePS Valk 1 - 1 Keskinäisten otteluiden perusteella lohko 2 järjestys
P0214 Alkusarja B La 27.7 16:20:00 Puuluoto 1 KePS Pun HauPa 1 - 0 ORP Valk
P0215 Alkusarja A La 27.7 17:00:00 Puuluoto 1 KemPa City ORP Sin 0 - 6 KePS Pun
P0216 Alkusarja B La 27.7 17:00:00 Puuluoto 2 ORP Valk KePS Pun 6 - 0 HauPa
P0217 Alkusarja B La 27.7 17:40:00 Puuluoto 1 KePS Pun Fc Kemi/VKV yj 1 - 2 TP47 03 
P0218 Alkusarja B La 27.7 18:20:00 Puuluoto 1 ORP Valk TP47 03  2 - 3 Fc Kemi/VKV yj
P0219 Alkusarja B La 27.7 19:00:00 Puuluoto 1 TP47 02 ORP Sin 4 2
P0221 Alkusarja A Su 28.7 9:00:00 Puuluoto 1 ORP Sin OLS United -02 2 - 1
P0222 Alkusarja B Su 28.7 9:00:00 Puuluoto 2 Fc Kemi/VKV yj ORP Valk 0 - 1
P0223 Alkusarja B Su 28.7 9:40:00 Puuluoto 2 TP47 03  HauPa 0 - 2
P0224 Alkusarja A Su 28.7 9:40:00 Puuluoto 1 KePS Valk TP47 02 0 - 7
P0226 Välierä Su 28.7 13:00:00 Puuluoto 2 TP47 02 KePS Pun 6 - 0
P0227 Välierä Su 28.7 13:00:00 Puuluoto 1 ORP Valk ORP Sin 0 - 3
P0228 Sijat 9-10 Su 28.7 11:40:00 Puuluoto 1 Fc Kemi/VKV yj KePS Valk 3 - 1 rp (1-1)
P0229 Sijat 7-8 Su 28.7 13:40:00 Puuluoto 1 TP47 03  OLS United -02 5 - 0
P0230 Sijat 5-6 Su 28.7 14:20:00 Puuluoto 1 HauPa KemPa City 2 - 0
P0231 Sijat 3-4 Su 28.7 15:00:00 Puuluoto 2 KePS Pun ORP Valk 2 - 0
P0232 Sijat 1-2 Su 28.7 15:40:00 Puuluoto 2 TP47 02 ORP Sin 4 - 2
                                                 
POJAT 03
LOHKO A                      
TP47 Pun   LOHKO A SARJATAULUKKO  
ToJK Valk   O V T H tm  -  pm P  
FC Raahe   ToJK Valk 3 2 1 0 19  - 3 7  
TePS   FC Raahe 3 2 0 1 8  - 5 6  
  TP47 Pun 3 1 1 1 13  - 4 4  
  TePS 3 0 0 3 3  - 31 0  
   
LOHKO B    
KemPa   LOHKO B  
    O V T H tm  -  pm P  
KePS   KePS 3 2 0 1 12  - 8 6  
Tojk Sin   KemPa 3 1 2 0 8  - 7 5  
TP47 Valk   TP47 Valk 3 1 1 1 7  - 8 4  
  Tojk Sin 3 0 1 2 7  - 11 1  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit   Lopullinen järjestys
P031 Alkusarja A La 27.7 9:00:00 Puuluoto 2 TP47 Pun TePS 11 - 1
P032 Alkusarja B La 27.7 9:40:00 Puuluoto 2 TP47 Valk KePS 2 - 5 FC Raahe
P033 Alkusarja A La 27.7 11:00:00 Puuluoto 2 ToJK Valk TePS 14 - 0 KemPa
ToJK Valk
P035 Alkusarja B La 27.7 12:20:00 Puuluoto 2 Tojk Sin KePS 3 - 5 KePS
TP47 Valk
P037 Alkusarja A La 27.7 13:40:00 Puuluoto 2 FC Raahe TP47 Pun 1 - 0 TP47 Pun
P038 Alkusarja B La 27.7 15:00:00 Puuluoto 2 ToJK Valk TP47 Pun 2 - 2 Tojk Sin
P039 Alkusarja B La 27.7 15:40:00 Puuluoto 2 TP47 Valk KemPa 2 - 2 TePS
P0310 Alkusarja A La 27.7 16:20:00 Puuluoto 2 FC Raahe ToJK Valk 1 - 3
P0311 Alkusarja B La 27.7 17:40:00 Puuluoto 2 KemPa Tojk Sin 3 - 3
P0312 Alkusarja B La 27.7 18:20:00 Puuluoto 2 TePS FC Raahe 2 - 6
P0315 Alkusarja A Su 28.7 10:20:00 Puuluoto 2 KePS KemPa 2 - 3
P0316 Alkusarja B Su 28.7 11:00:00 Puuluoto 2 Tojk Sin TP47 Valk 1 - 3
P0317 sijat 7-8 Su 28.7 13:40:00 Puuluoto 2 TePS Tojk Sin 0 - 6
P0318 sijat 5-6 Su 28.7 14:20:00 Puuluoto 2 TP47 Pun TP47 Valk 1 - 2
P0319 Välierä Su 28.7 12:20:00 Puuluoto 2 ToJK Valk KemPa 1 - 2
P0320 Välierä Su 28.7 12:20:00 Puuluoto 1 KePS FC Raahe 0 - 1
P0321 Sijat 3-4 Su 28.7 15:00:00 Puuluoto 1 ToJK Valk KePS 3 - 1 Rp (0-0)
P0322 Sijat 1-2 Su 28.7 15:40:00 Puuluoto 1 KemPa FC Raahe 1 - 3
                                                 
Pojat 04
LOHKO A                      
TP47 Pun   LOHKO A SARJATAULUKKO  
Tervarit Juventus 04 Pun   O V T H tm  -  pm P  
KemPa Vihr   TP47 Pun 3 3 0 0 28  - 6 9  
Haparanda FF    KemPa Vihr 3 2 0 1 16  - 7 6  
  Tervarit Juventus 04 Pun 3 1 0 2 17  - 14 3  
  Haparanda FF  3 0 0 3 0  - 34 0  
   
LOHKO B    
HauPa Vihr    
Tervarit Juventus 04 Must   Lohko B O V T H tm  -  pm P  
TP47 Vihr   TP47 Vihr 3 3 0 0 30  - 5 9  
KePS   HauPa Vihr 3 2 0 1 18  - 11 6  
  Tervarit Juventus 04 Must 3 1 0 2 13  - 13 3  
Lohko C   KePS 3 0 0 3 1  - 33 0  
LaFK Pantterit Keltainen     
KemPa Musta    
TP47 Valk   LohkoC O V T H tm  -  pm P  
  KemPa Musta 2 1 1 0 9 0 8 4  
Lohko D   LaFK Pantterit Keltainen  2 1 0 1 10 0 6 3  
FC Kemi   TP47 Valk 2 0 1 1 5 0 10 1  
LaFK Pantterit Musta     
KemPa Valk   Lohko D O V T H tm  -  pm P  
  LaFK Pantterit Musta  2 2 0 0 22 0 1 6  
Lohko E   KemPa Valk 2 1 0 1 4 0 8 3  
Tervarit Juventus 04 Valk   FC Kemi 2 0 0 2 1 0 18 0  
TP47 Sin    
HauPa Kelt   Lohko E O V T H tm  -  pm P  
  Tervarit Juventus 04 Valk 2 2 0 0 12 0 5 6  
  HauPa Kelt 2 1 0 1 5 0 5 3  
  TP47 Sin 2 0 0 2 4 0 11 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
P041 Alkusarja  La 27.7 9:00:00 Stadion 1 TP47 Pun Haparanda FF  12 - 0
P042 Alkusarja  La 27.7 9:00:00 Stadion 2 KemPa Vihr Tervarit Juventus 04 Pun 3 - 2
P043 Alkusarja  La 27.7 9:40:00 Stadion 3 HauPa Kelt Tervarit Juventus 04 Valk 2 - 4
P044 Alkusarja  La 27.7 9:40:00 Stadion 2 KemPa Musta TP47 Valk 4 - 4
P045 Alkusarja  La 27.7 10:20:00 Stadion 1 Tervarit Juventus 04 Pun TP47 Pun 3 - 11
P046 Alkusarja  La 27.7 10:20:00 Stadion 3 TP47 Vihr Tervarit Juventus 04 Must 6 - 3
P047 Alkusarja  La 27.7 11:00:00 Stadion 2 Haparanda FF  KemPa Vihr 0 - 10
P048 Alkusarja  La 27.7 11:00:00 Stadion 3 HauPa Vihr KePS 10 - 0
P049 Alkusarja  La 27.7 11:40:00 Stadion 1 TP47 Valk LaFK Pantterit Keltainen  1 - 6
P0410 Alkusarja  La 27.7 11:40:00 Stadion 2 LaFK Pantterit Musta  KemPa Valk 7 - 1
P0411 Alkusarja  La 27.7 11:40:00 Stadion 3 Tervarit Juventus 04 Valk TP47 Sin 8 - 3
P0412 Alkusarja  La 27.7 12:20:00 Stadion 2 Tervarit Juventus 04 Pun Haparanda FF  12 - 0
P0413 Alkusarja  La 27.7 12:20:00 Stadion 1 KemPa Vihr TP47 Pun 3 - 5
P0414 Alkusarja  La 27.7 12:20:00 Stadion 3 KePS TP47 Vihr 0 - 17
P0415 Alkusarja  La 27.7 13:00:00 Stadion 3 Tervarit Juventus 04 Must HauPa Vihr 4 - 6
P0416 Alkusarja  La 27.7 13:00:00 Stadion 2 LaFK Pantterit Keltainen  KemPa Musta 4 - 5
P0417 Alkusarja  La 27.7 13:40:00 Stadion 1 FC Kemi LaFK Pantterit Musta  0 - 15
P0418 Alkusarja  La 27.7 13:40:00 Stadion 2 Tervarit Juventus 04 Must KePS 6 - 1
P0419 Alkusarja  La 27.7 13:40:00 Stadion 3 TP47 Sin HauPa Kelt 1 - 3
P0420 Alkusarja  La 27.7 14:20:00 Stadion 1 KemPa Valk FC Kemi 3 - 1
P0421 Alkusarja  La 27.7 14:20:00 Stadion 2 TP47 Vihr HauPa Vihr 7 - 2
P0422 Loppusarja La 27.7 15:40:00 Stadion 3 LaFK Pantterit Keltainen  KemPa Valk 11 - 1
P0423 Loppusarja La 27.7 16:20:00 Stadion 1 KemPa Musta LaFK Pantterit Musta  3 - 6
P0424 Loppusarja La 27.7 16:20:00 Stadion 2 TP47 Sin FC Kemi 8 - 3
P0425 Loppusarja La 27.7 16:20:00 Stadion 3 Tervarit Juventus 04 Pun Tervarit Juventus 04 Must 8 - 3
P0426 Loppusarja La 27.7 17:00:00 Stadion 1 Haparanda FF  KePS 2 - 2
P0427 Loppusarja La 27.7 17:00:00 Stadion 2 TP47 Pun TP47 Vihr 1 - 7
P0428 Loppusarja La 27.7 17:40:00 Stadion 2 HauPa Kelt KemPa Valk 3 - 4
P0429 Loppusarja La 27.7 17:40:00 Stadion 3 KemPa Vihr HauPa Vihr 3 - 6
P0430 Loppusarja La 27.7 17:40:00 Stadion 1 TP47 Valk FC Kemi 12 - 1
P0431 Loppusarja La 27.7 18:20:00 Stadion 3 Tervarit Juventus 04 Valk LaFK Pantterit Musta  7 - 4
P0432 Loppusarja La 27.7 19:00:00 Stadion 1 TP47 Sin TP47 Valk 1 - 6
P0433 Loppusarja La 27.7 19:00:00 Stadion 2 HauPa Kelt LaFK Pantterit Keltainen  2 - 3
P0434 Loppusarja La 27.7 19:00:00 Stadion 3 Tervarit Juventus 04 Valk KemPa Musta 6 - 5
                                                 
Pojat 05 LOHKO A                      
TP47 Pun   LOHKO A SARJATAULUKKO  
LaFK    O V T H tm  -  pm P  
FC Yli-Utos    Haparanda FF  3 2 0 1 12  - 7 6  
Haparanda FF    TP47 Pun 3 2 0 1 12  - 8 6  
  LaFK  3 1 0 2 10  - 11 3  
LOHKO B   FC Yli-Utos  3 1 0 2 5  - 13 3  
OsPa sin    
OLS Belgia   Lohko B O V T H tm  -  pm P  
IFK Kalix Röd    OsPa sin 3 3 0 0 30  - 0 9  
ToJK   OLS Belgia 3 2 0 1 24  - 13 6  
  IFK Kalix Röd  3 1 0 2 9  - 22 3  
Lohko C   ToJK 3 0 0 3 3  - 31 0  
OsPa valk    
TP47 Vihr   LohkoC O V T H tm  -  pm P  
OLS Belgia2   TP47 Vihr 3 3 0 0 34 0 1 9  
FC Lynx Santos    FC Lynx Santos  3 2 0 1 13 0 12 6  
  OLS Belgia2 3 1 0 2 10 0 13 3  
Lohko D   OsPa valk 3 0 0 3 1 0 32 0  
KePS Valk    
TP47 Valk   Lohko D O V T H tm  -  pm P  
HauPa Vihr   HauPa Vihr 3 3 0 0 27 0 9 9  
Ajax  Sin   KePS Valk 3 2 0 1 20 0 13 6  
  TP47 Valk 3 1 0 2 15 0 13 3  
Lohko E   Ajax  Sin 3 0 0 3 2 0 29 0  
FC Raahe    
Ajax  Valk   Lohko E O V T H tm  -  pm P  
IFK Kalix Vit    Ajax  Valk 4 4 0 0 21 0 9 12  
KePS Pun   KePS Pun 4 3 0 1 27 0 8 9  
Haupa Kelt   Haupa Kelt 4 2 0 2 14 0 11 6  
  FC Raahe 4 1 0 3 11 0 26 3  
  IFK Kalix Vit  4 0 0 4 7 0 26 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit   Lohko A
P051 Alkusarja Su 28.7 9:00:00 Stadion 3 LaFK  Haparanda FF  4 - 5 Lohkovoittajan on ratkaissut keskinäinen ottelu
P052 Alkusarja Su 28.7 9:00:00 Stadion 1 TP47 Vihr FC Lynx Santos  11 - 0 TP47 Pun = A1
P053 Alkusarja Su 28.7 9:00:00 Stadion 2 OLS Belgia OsPa sin 0 - 9 Haparanda FF = A2
P054 Alkusarja Su 28.7 9:40:00 Halli FC Raahe Ajax  Valk 3 - 6
P055 Alkusarja  Su 28.7 9:40:00 Stadion 2 TP47 Pun Haparanda FF  3 - 2
P056 Alkusarja Su 28.7 9:40:00 Stadion 1 Haupa Kelt KePS Pun 0 - 7
P057 Alkusarja Su 28.7 9:40:00 Stadion 4 HauPa Vihr KePS Valk 8 - 5
P058 Alkusarja  Su 28.7 9:40:00 Stadion 3 IFK Kalix Röd  OLS Belgia 3 - 13
P059 Alkusarja Su 28.7 10:20:00 Stadion 2 OLS Belgia2 TP47 Vihr 1 - 7
P0510 Alkusarja  Su 28.7 10:20:00 Stadion 1 OsPa valk FC Lynx Santos  0 8
P0512 Alkusarja Su 28.7 10:20:00 Stadion 3 Haupa Kelt FC Raahe 4 0
P0513 Alkusarja Su 28.7 11:00:00 Stadion 1 TP47 Valk Ajax  Sin 8 0
P0514 Alkusarja Su 28.7 11:00:00 Stadion 2 KePS Pun IFK Kalix Vit  5 2
P0511 Alkusarja  Su 28.7 11:40:00 Halli ToJK IFK Kalix Röd  2 6
P0515 Alkusarja Su 28.7 11:40:00 Stadion 1 IFK Kalix Vit  Haupa Kelt 0 8
P0516 Alkusarja Su 28.7 11:40:00 Stadion 2 OLS Belgia2 OsPa valk 8 1
P0517 Alkusarja Su 28.7 11:40:00 Stadion 4 FC Yli-Utos  TP47 Pun 1 7
P0518 Alkusarja Su 28.7 11:40:00 Stadion 3 FC Raahe KePS Pun 1 13
P0519 Alkusarja Su 28.7 12:20:00 Stadion 1 TP47 Valk KePS Valk 5 6
P0520 Alkusarja Su 28.7 12:20:00 Halli TP47 Vihr OsPa valk 16 0
P0521 Alkusarja  Su 28.7 12:20:00 Stadion 2 IFK Kalix Vit  FC Raahe 3 - 7
P0522 Alkusarja Su 28.7 13:00:00 Stadion 2 FC Yli-Utos  LaFK  4 - 1
P0523 Alkusarja  Su 28.7 13:00:00 Stadion 4 OLS Belgia ToJK 11 - 1
P0524 Alkusarja Su 28.7 13:00:00 Stadion 1 IFK Kalix Röd  OsPa sin 0 - 7
P0525 Alkusarja  Su 28.7 13:00:00 Stadion 3 Ajax  Valk KePS Pun 5 - 2
P0526 Alkusarja  Su 28.7 13:40:00 Halli HauPa Vihr TP47 Valk 7 - 2
P0527 Alkusarja Su 28.7 13:40:00 Stadion 2 FC Lynx Santos  OLS Belgia2 5 - 1
P0528 Alkusarja  Su 28.7 13:40:00 Stadion 1 Ajax  Valk Haupa Kelt 4 - 2
P0529 Alkusarja Su 28.7 14:20:00 Stadion 1 Haparanda FF  FC Yli-Utos  5 - 0
P0530 Alkusarja Su 28.7 14:20:00 Stadion 4 KePS Valk Ajax  Sin 9 - 0
P0531 Alkusarja  Su 28.7 14:20:00 Stadion 2 TP47 Pun LaFK  2 - 5
P0532 Alkusarja Su 28.7 14:20:00 Stadion 3 OsPa sin ToJK 14 - 0
P0533 Alkusarja Su 28.7 15:00:00 Stadion 2 Ajax  Sin HauPa Vihr 2 - 12
P0534 Alkusarja  Su 28.7 15:00:00 Stadion 1 IFK Kalix Vit  Ajax  Valk 2 - 6
P0535 Loppusarja Su 28.7 15:40:00 Stadion 4 FC Yli-Utos  ToJK 11 - 2
P0536 Loppusarja Su 28.7 15:40:00 Stadion 3 OsPa valk Ajax  Sin 2 - 4
P0537 Loppusarja Su 28.7 15:40:00 Stadion 2 LaFK  IFK Kalix Röd  6 - 1
P0538 Loppusarja Su 28.7 15:40:00 Stadion 1 OLS Belgia2 TP47 Valk 4 - 8
P0539 Loppusarja Su 28.7 16:20:00 Stadion 1 Haparanda FF  OLS Belgia 2 - 2
P0540 Loppusarja Su 28.7 16:20:00 Stadion 2 FC Lynx Santos  KePS Valk 2 - 5
P0541 Loppusarja Su 28.7 16:20:00 Stadion 3 TP47 Pun OsPa sin 2 - 8
P0542 Loppusarja Su 28.7 16:20:00 Stadion 4 TP47 Vihr HauPa Vihr 2 - 3
                                                 
Pojat 06 LOHKO A                      
TP47 Pun   LOHKO A SARJATAULUKKO  
KePS Pun   O V T H tm  -  pm P  
RoPS P-06 Valk   HauPa P-06 4 3 1 0 21  - 3 10  
HauPa P-06   RoPS P-06 Valk 4 3 1 0 23  - 6 10  
OLS Ranska P-07    KePS Pun 4 2 0 2 9  - 15 6  
LOHKO B   TP47 Pun 4 1 0 3 9  - 25 3  
TP47 Valk   OLS Ranska P-07  4 0 0 4 7  - 20 0  
KePS Valk   Lohko B O V T H tm  -  pm P  
RoPS P-06 Sin   RoPS P-06 Sin 4 3 1 0 23  - 5 10  
LaFK P-06   Tp47 Sin 3 2 1 0 16  - 4 7  
Tp47 Sin   LaFK P-06 4 2 0 2 9  - 10 6  
  TP47 Valk 3 0 1 2 7  - 17 1  
Lohko C   KePS Valk 4 0 1 3 7  - 26 1  
FC Kemi P-06-07   Lohko E O V T H tm  -  pm P  
KemPa P-06-07   KePS P-07 3 3 0 0 20  - 9 9  
KePS P-07   KemPa P-06-07 4 3 0 1 17  - 15 9  
OLS Hollanti P-07   FC Kemi P-06-07 3 2 0 1 9  - 8 6  
ToJK P-07   ToJK P-07 4 1 0 3 9  - 15 3  
  OLS Hollanti P-07 4 0 0 4 9  - 17 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
P061 Alkusarja La 27.7 8:20:00 Stadion 3 KePS Pun TP47 Pun 6 - 3
P062 Alkusarja  La 27.7 8:20:00 Stadion 5 FC Kemi P-06-07 KemPa P-06-07 2 - 4
P063 Alkusarja La 27.7 9:00:00 Stadion 4 KePS Valk TP47 Valk 4 - 4
P064 Alkusarja  La 27.7 9:00:00 Stadion 5 ToJK P-07 KePS P-07 1 - 4
P065 Alkusarja La 27.7 9:40:00 Stadion 5 HauPa P-06 RoPS P-06 Valk 3 - 3
P066 Alkusarja La 27.7 9:40:00 Stadion 4 LaFK P-06 RoPS P-06 Sin 0 - 4
P067 Alkusarja La 27.7 11:00:00 Stadion 5 RoPS P-06 Valk KePS Pun 5 - 0
P068 Alkusarja  La 27.7 11:00:00 Stadion 4 OLS Ranska P-07  HauPa P-06 0 - 6
P069 Alkusarja  La 27.7 10:30:00 Halli 1 ToJK P-07 KemPa P-06-07 1 - 4
P0610 Alkusarja  La 27.7 11:40:00 Stadion 4 FC Kemi P-06-07 OLS Hollanti P-07 2 - 1
P0611 Alkusarja La 27.7 11:40:00 Stadion 5 TP47 Valk LaFK P-06 1 - 6
P0612 Alkusarja La 27.7 13:00:00 Stadion 4 TP47 Pun HauPa P-06 0 - 7
P0613 Alkusarja  La 27.7 13:00:00 Stadion 5 KePS P-07 OLS Hollanti P-07 7 - 3
P0614 Alkusarja La 27.7 13:40:00 Stadion 4 RoPS P-06 Sin KePS Valk 10 - 1
P0615 Alkusarja La 27.7 13:40:00 Stadion 5 RoPS P-06 Valk TP47 Pun 9 - 1
P0630 Alkusarja  La 27.7 15:00:00 Halli 1 Tp47 Sin TP47 Valk   -  
P0616 Alkusarja La 27.7 15:00:00 Stadion 5 OLS Ranska P-07  RoPS P-06 Valk 2 - 6
P0617 Alkusarja La 27.7 15:00:00 Stadion 4 KePS Valk LaFK P-06 1 - 2
P0618 Alkusarja  La 27.7 15:40:00 Stadion 4 KemPa P-06-07 OLS Hollanti P-07 4 - 3
P0619 Alkusarja La 27.7 15:40:00 Stadion 5 KePS Pun OLS Ranska P-07  3 - 2
P0620 Alkusarja  La 27.7 17:00:00 Stadion 5 OLS Hollanti P-07 ToJK P-07 2 - 4
P0621 Alkusarja  La 27.7 17:00:00 Stadion 4 TP47 Pun OLS Ranska P-07  5 - 3
P0622 Alkusarja La 27.7 17:40:00 Stadion 4 RoPS P-06 Sin TP47 Valk 7 - 2
P0623 Alkusarja  La 27.7 17:40:00 Stadion 5 Tp47 Sin LaFK P-06 4 1
P0624 Alkusarja La 27.7 17:40:00 Halli 1 FC Kemi P-06-07 KePS P-07   -  
P0625 Alkusarja  La 27.7 18:20:00 Stadion 4 KePS Pun HauPa P-06 0 - 5
P0626 Alkusarja  La 27.7 18:20:00 Stadion 5 Tp47 Sin KePS Valk 10 - 1
P0627 Alkusarja  La 27.7 19:40:00 Stadion 3 ToJK P-07 FC Kemi P-06-07 3 - 5
P0628 Alkusarja La 27.7 19:40:00 Stadion 2 Tp47 Sin RoPS P-06 Sin 2 - 2
P0629 Alkusarja La 27.7 19:40:00 Stadion 4 KePS P-07 KemPa P-06-07 9 5
                                                 
Joukkueet       SARJATAULUKKO              
Tytöt 00 TP47   O V T H tm  -  pm P  
Rops   TP47 3 2 1 0 4  - 0 7  
HauPa Nuventur   HauPa Nuventur 3 1 2 0 5  - 2 5  
ToJK   Rops 3 0 2 1 2  - 3 2  
MelU   MelU 3 0 1 2 0  - 6 1  
  ToJK 0 0 0 0 0  - 0 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
T002 Sarja Pe 26.7 13:10:00 Haparanda MelU ToJK Mitätön Tojk on luopunut sarjasta
T004 Sarja Pe 26.7 15:40:00 Haparanda HauPa Nuventur ToJK Mitätön
T006 Sarja Pe 26.7 16:30:00 Länsiranta TP47 Rops 1 - 0 Sarjan sijoitukset yksinkertaisen 
T0010 Sarja Pe 26.7 19:00:00 Länsiranta TP47 MelU 3 - 0 alkusarjan jälkeen.
T001 Sarja Pe 26.7 19:00:00 Haparanda ToJK Rops Mitätön
T005 Sarja La 27.7 11:30:00 Länsiranta TP47 HauPa Nuventur 0 - 0
T007 Sarja La 27.7 11:30:00 Haparanda MelU Rops 0 - 0
T008 Sarja La 27.7 14:50:00 Haparanda HauPa Nuventur MelU 3 - 0
T009 Harj peli La 27.7 15:40:00 Länsiranta ROPS_ Tp47_ 0 - 2
T003 Sarja La 27.7 17:20:00 Länsiranta Rops HauPa Nuventur 2 - 2
T0011 Harj peli La 27.7 19:00:00 Länsiranta MELU Tp47 0 - 3
T0012 Harj peli Su 28.7 9:50:00 Länsiranta MelU HauPa Nuventur 0 - 5
T0013 Su 28.7 9:50:00 Haparanda
T0014 Harj peli Su 28.7 13:10:00 Länsiranta TP47 HauPa Nuventur 0 - 1
T0015 Su 28.7 13:10:00 Haparanda
                                                 
Joukkueet                      
Tytöt 01 TP47   SARJATAULUKKO  
Norrvalla FF   O V T H tm  -  pm P  
RoPS   RoPS 4 4 0 0 11  - 0 12  
ToJK   KPV 4 2 1 1 3  - 1 7  
KPV   Norrvalla FF 4 1 1 2 2  - 4 4  
  TP47 4 1 0 3 2  - 7 3  
  ToJK 4 1 0 3 1  - 7 3  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit   Lopullinen järjestys
T0110 Alkusarja Pe 26.7 10:40:00 Haparanda TP47 ToJK 2 - 0
T012 Alkusarja Pe 26.7 14:00:00 Haparanda Norrvalla FF KPV 0 - 0
T011 Alkusarja Pe 26.7 14:00:00 Länsiranta RoPS TP47 4 - 0 RoPS
T014 Alkusarja Pe 26.7 16:30:00 Haparanda KPV TP47 1 - 0 KPV
T017 Alkusarja Pe 26.7 17:20:00 Länsiranta ToJK RoPS 0 - 3 ToJK
T013 Alkusarja Pe 26.7 18:10:00 Haparanda TP47 Norrvalla FF 0 - 2 Norrvalla FF
T016 Alkusarja La 27.7 9:00:00 Haparanda RoPS KPV 1 - 0 TP47
T015 Alkusarja La 27.7 12:20:00 Länsiranta Norrvalla FF ToJK 0 - 1
T018 Alkusarja La 27.7 15:40:00 Haparanda KPV ToJK 2 - 0
T019 Alkusarja La 27.7 16:30:00 Länsiranta RoPS Norrvalla FF 3 - 0
T0111 Sija 5 La 27.7 19:00:00 Haparanda TP47 ToJK 0 - 1
T0112 Välierä Su 28.7 9:00:00 Haparanda RoPS ToJK 1 - 0
T0113 Välierä Su 28.7 9:00:00 Länsiranta KPV Norrvalla FF 1 - 0
T0114 Sijat 3-4 Su 28.7 12:20:00 Haparanda ToJK Norrvalla FF 1 - 0
T0115 Sijat 1-2 Su 28.7 12:20:00 Länsiranta RoPS KPV 3 - 0
                                                 
Tytöt 02 Joukkueet                      
TP47   SARJATAULUKKO  
Käpa   O V T H tm  -  pm P  
Rops   Rops 5 5 0 0 33  - 1 15  
MelU 02-03   Ajax 5 4 0 1 13  - 3 12  
ORP   TP47 5 2 0 3 8  - 18 6  
Ajax   ORP 5 1 1 3 4  - 9 4  
  MelU 02-03 5 1 1 3 4  - 20 4  
  Käpa 5 0 2 3 3  - 14 2  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
T021 Sarja La 27.7 9:00:00 Puuluoto 3 MelU 02-03 TP47 2 - 5
T022 Sarja La 27.7 10:20:00 Puuluoto 3 ORP Ajax 0 - 1
T023 Sarja La 27.7 10:20:00 Puuluoto 1 TP47 Rops 0 - 8
T024 Sarja La 27.7 11:40:00 Puuluoto 3 Rops MelU 02-03 10 - 0
T025 Sarja La 27.7 13:00:00 Puuluoto 3 TP47 Käpa 2 - 1
T026 Sarja La 27.7 13:40:00 Puuluoto 3 ORP Rops 1 - 5
T027 Sarja La 27.7 15:40:00 Puuluoto 3 ORP Käpa 1 - 1
T028 Sarja La 27.7 17:40:00 Puuluoto 3 MelU 02-03 Ajax 0 - 4
T029 Sarja La 27.7 19:00:00 Puuluoto 2 Ajax Käpa 3 - 0
T0210 Sarja Su 28.7 9:40:00 Puuluoto 3 Käpa Rops 0 - 7
T0211 Sarja Su 28.7 10:20:00 Puuluoto 3 TP47 Ajax 0 - 5
T0212 Sarja Su 28.7 11:00:00 Puuluoto 3 MelU 02-03 ORP 1 - 0
T0213 Sarja Su 28.7 13:00:00 Puuluoto 3 Käpa MelU 02-03 1 - 1
T0214 Sarja Su 28.7 13:40:00 Puuluoto 3 TP47 ORP 1 - 2
T0215 Sarja Su 28.7 15:00:00 Puuluoto 3 Rops Ajax 3 0
                                                 
Joukkueet                      
Tytöt 03 TP47   SARJATAULUKKO  
FC Vimma   O V T H tm  -  pm P  
KäTa   ONS 4 3 1 0 10  - 1 10  
ToJk   ToJk 4 3 0 1 9  - 6 9  
ONS   KäTa 4 2 1 1 4  - 1 7  
  TP47 4 1 0 3 6  - 9 3  
  FC Vimma 4 0 0 4 0  - 12 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit   Lopullinen järjestys
T031 Alkusarja La 27.7 9:40:00 Puuluoto 3 TP47 ToJk 2 - 5
T032 Alkusarja La 27.7 11:00:00 Puuluoto 3 ONS ToJk 4 - 0
T033 Alkusarja La 27.7 12:20:00 Puuluoto 3 KäTa ONS 0 - 0 ONS
T034 Alkusarja La 27.7 13:00:00 Puuluoto 2 TP47 FC Vimma 3 - 0 ToJk
T035 Alkusarja La 27.7 14:20:00 Puuluoto 3 KäTa TP47 1 - 0 TP47
T036 Alkusarja La 27.7 15:00:00 Puuluoto 3 FC Vimma ONS 0 - 3 KäTa
T037 Alkusarja La 27.7 16:20:00 Puuluoto 3 ONS TP47 3 - 1
T038 Alkusarja La 27.7 17:00:00 Puuluoto 3 FC Vimma ToJk 0 - 3
T039 Alkusarja La 27.7 18:20:00 Puuluoto 3 ToJk KäTa 1 - 0
T0310 Alkusarja La 27.7 19:00:00 Puuluoto 3 KäTa FC Vimma 3 0
T0311 Sija 5 Su 28.7 9:00:00 Puuluoto 3
T0312 Välierä Su 28.7 11:40:00 Puuluoto 3 ONS TP47 3 - 0
T0313 Välierä Su 28.7 12:20:00 Puuluoto 3 ToJk KäTa 1 - 0
T0314 Sijat 3-4 Su 28.7 14:20:00 Puuluoto 3 TP47 KäTa 5 - 0
T0315 Sijat 1-2 Su 28.7 15:40:00 Puuluoto 3 ONS ToJk 3 - 0
                                                 
Tytöt 04 Lohko A                      
TP47   Lohko A SARJATAULUKKO  
Melu Must   O V T H tm  -  pm P  
HauPa   Melu Must 3 3 0 0 24  - 5 9  
Assi IF Grön    HauPa 3 2 0 1 12  - 12 6  
  Assi IF Grön  3 0 1 2 6  - 15 1  
Lohko B   TP47 3 0 1 2 11  - 21 1  
MelU Valk    
Assi IF Vit    
ONS 05 Musta   Lohko B  
  O V T H tm  -  pm P  
  Assi IF Vit 2 2 0 0 16  - 2 6  
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit     ONS 05 Musta 2 1 0 1 14  - 6 3  
T041 La 27.7 9:00:00 Stadion 3 TP47 Melu Must 3 - 10   MelU Valk 2 0 0 2 0  - 22 0  
T042 La 27.7 9:40:00 Stadion 1 HauPa Assi IF Grön  3 - 2                      
T043 La 27.7 10:20:00 Stadion 2 MelU Valk ONS 05 Musta 0 - 12
T044 La 27.7 11:00:00 Stadion 1 HauPa TP47 8 - 5
T045 La 27.7 13:00:00 Stadion 1 Melu Must Assi IF Grön  9 - 1
T046 La 27.7 14:20:00 Stadion 3 Assi IF Vit ONS 05 Musta 6 - 2
T047 La 27.7 15:00:00 Stadion 2 TP47 Assi IF Grön  3 - 3
T048 La 27.7 15:00:00 Stadion 1 Melu Must HauPa 5 - 1
T049 La 27.7 15:00:00 Stadion 3 MelU Valk Assi IF Vit 0 - 10
T0410 La 27.7 15:40:00 Stadion 1 HauPa ONS 05 Musta 4 - 5
T0411 La 27.7 15:40:00 Stadion 2 MelU Valk Assi IF Grön  0 - 5
T0412 La 27.7 18:20:00 Stadion 1 Melu Must Assi IF Vit 8 - 0
T0413 La 27.7 18:20:00 Stadion 2 MelU Valk ONS 05 Musta    
T0414 La 27.7 19:40:00 Stadion 1 TP47 Assi IF Vit 6 - 2
                                                 
Tytöt 05 Joukkueet                      
HauPa   SARJATAULUKKO  
ToJK   O V T H tm  -  pm P  
FC Wimma Valk   HauPa 4 3 1 0 28  - 5 10  
FC Wimma Or    FC Wimma Or  4 3 0 1 17  - 9 9  
ONS -05-06 Pun   FC Wimma Valk 4 2 1 1 18  - 12 7  
  ONS -05-06 Pun 4 1 0 3 14  - 22 3  
  ToJK 4 0 0 4 7  - 36 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
T051 Su 28.7 9:00:00 Stadion 4 HauPa ToJK 16 - 1
T052 Su 28.7 10:20:00 Stadion 4 HauPa ONS -05-06 Pun 5 - 2
T053 Su 28.7 11:00:00 Stadion 4 FC Wimma Or  FC Wimma Valk 7 - 2
T054 Su 28.7 11:00:00 Stadion 3 ToJK ONS -05-06 Pun 3 - 10
T056 Su 28.7 12:20:00 Stadion 3 HauPa FC Wimma Valk 2 - 2
T057 Su 28.7 12:20:00 Stadion 4 FC Wimma Or  ONS -05-06 Pun 6 - 1
T059 Su 28.7 13:40:00 Stadion 3 ToJK FC Wimma Valk 2 - 6
T0510 Su 28.7 13:40:00 Stadion 4 HauPa FC Wimma Or  5 - 0
T0511 Su 28.7 15:00:00 Stadion 4 FC Wimma Valk ONS -05-06 Pun 8 - 1
T0512 Su 28.7 15:00:00 Stadion 3 ToJK FC Wimma Or  1 - 4
                                                 
Joukkueet                      
Tytöt&Pojat 06-08 ToJK T07   SARJATAULUKKO  
ORP Villit Futarit  T06-07   O V T H tm  -  pm P  
ONS T06   HauPa P07-08 4 4 0 0 21  - 13 12  
KemPa P07-08   KemPa P07-08 4 3 0 1 14  - 9 9  
HauPa P07-08   ORP Villit Futarit  T06-07 4 2 0 2 11  - 9 6  
  ONS T06 4 1 0 3 12  - 12 3  
  ToJK T07 4 0 0 4 6  - 21 0  
                     
Peli   Pvm Aika Kenttä Koti   Vieras   Maalit  
TP06082 La 27.7 10:20:00 Stadion 4 KemPa P07-08 ToJK T07 5 - 2
TP06083 La 27.7 10:20:00 Stadion 5 HauPa P07-08 ORP Villit Futarit  T06-07 4 - 2
TP06084 La 27.7 12:20:00 Stadion 4 ORP Villit Futarit  T06-07 ONS T06 2 - 1
TP06085 La 27.7 12:20:00 Stadion 5 ToJK T07 HauPa P07-08 3 - 4
TP06086 La 27.7 14:20:00 Stadion 5 HauPa P07-08 ONS T06 8 - 4
TP06087 La 27.7 14:20:00 Stadion 4 ORP Villit Futarit  T06-07 KemPa P07-08 1 - 3
TP06088 La 27.7 16:20:00 Stadion 4 KemPa P07-08 HauPa P07-08 4 - 5
TP06081 La 27.7 16:20:00 Stadion 5 ToJK T07 ONS T06 0 - 6
TP06089 La 27.7 19:00:00 Stadion 4 ONS T06 KemPa P07-08 1 - 2
TP060810 La 27.7 19:00:00 Stadion 5 ToJK T07 ORP Villit Futarit  T06-07 1 - 6